HTC Advantage – v USA rozbitý displej již nevadí

6

HTC ve Spojených státech minulý týden ukázalo teaser, kde byly vyobrazeny dva přes sebe ležící telefony skřížené tak, že tvořily spolu s barevným osvětlením obrazec srdce. Oba telefony měly rozbitý displej a k obrázku náležel popisek: „If only broken hearts were this easy to fix?“ („Kdyby jen bylo takhle snadné opravit zlomené srdce?“ – pozn.: Volně přeloženo.) Dnes HTC představilo program Advantage, který popisuje, o jakou službu se jedná.

180967-htconebroken

HTC Advantage je program, který přinese trochu klidu majitelům smarphonů HTC One, HTC One Max a HTC One mini. První a asi nejdůležitější je možnost bezplatné výměny rozbitého displeje jedenkrát zcela zdarma, pokud by se vám rozbil v prvních šesti měsících od zakoupení. Bohužel se služba vztahuje jen na zařízení zakoupená po 18. únoru tohoto roku a zatím jen na území USA.

Vedle výše zmíněné hardwarové výhody přichází i softwarová. U zmíněné řady One přislíbilo HTC upgrade na Android ve verzi 4.4.2 KitKat v následujících měsících, stejně jako další upgrady minimálně po dobu dvou let od oficiálního představení modelu. K tomu navíc dostanou všichni uživatelé bezplatné cloudové úložiště na Google Drive. Kapacita bude mezi 25 GB a 50 GB podle toho, který model bude zakoupen.

Program dle mého názoru může pomoci HTC dostat se zpět mezi přední výrobce mobilních telefonů. V poslední době svou pozici ztrácí a došlo k velkému propadu prodejů a zisků, to se však představením řady One povedlo částečně zvrátit. Vytýkané problémy u nadstavby Sense začínají mizet, obliba mezi uživateli stoupá a představení programu Advantage jistě přiměje nejednoho uživatele o koupi některého modelu od HTC alespoň uvažovat.

Zdroj: Phonedog

6 KOMENTÁŘE

   • Ja to povazuji za tendencni clanek. Pojisteni skla mobilu tu uz nekolik spolecnosti ve spolupraci s prodejci nabizi. Toto je clanek o tom ze HTC to sice nabizi ale ne u nas a u nas to ani neplati (pokud bych si to koupil ve statech).

    Reknete mi k cemu mi pri koupi je dobra informace ze „nekde“ ve svete ty skla menej v cene ? V cem presne mi ma tento clanek pomoci ?

    • V čem je prosím Vás článek tendenční? Že si HTC dovolilo něco představit a my o tom napsali?

     • Informace by mohla být užitečná, pokud byste si dokázal vyvodit, že se může do budoucna podobná služba objevit i nás, pokud se pro to HTC rozhodne. Nemyslel jsem si, že je potřeba to zmiňovat.

     • Za pojištění skla se připlácí, pokud jej tedy někdo nabídne v ceně přístroje a nemusím si ho sjednávat nad rámec, jistě to zmíním.

     • dobre tak ja uberu 🙂

      proste mi vadi ze je to clanek psany tak jako by vec byla upecena coz je tim ze je to preklad ciziho clanku ktery je „lokalni“.

      co nadpis ?

      „HTC Advantage – rozbitý displej již nevadí“

      pojisteni skla se priplaci ano precijen je to pripojisteni.

      tendence ? tendenci vidim v tom ze se dela senzace z neceho co nejenze senzaci neni (davaj tam celkem neodolny displeje – levnejsi) a ze se protlacuji nove HTC telefony jako pecky byt peckami zas tak uplne nejsou. …

     • Máte pravdu, do nadpisu jsem mohl zahrnout to, že se jedná o službu zatím dostupnou pouze pro USA – pro Vaši spojenost pozměním. (V textu jsem však dvakrát zmiňoval, že se jedná o službu pro Státy.)

      Nijak nevyzdvihuji HTC, naopak. Po dvou telefonech, které jsem od něj měl, mi nesmí další do domu. Za tím, že je služba průlomová si však stojím. Všichni ostatní výrobci nedokáží přislíbit žádný upgrade a my stále doufáme v lepší verzi. Nyní, kdybych se náhodou rozhodl koupit si HTC, budu vědět, bude-li program fungovat do budoucna i u nás, že se ho dočkám. Budu si také jist, které verze dostanu – nevím, který jiný výrobce tohle garantuje.

      Kvalitu zpracování skla nemohu posoudit, telefon jsem v ruce neměl déle než na pár minut. Fakt, že má Gorilla Glas 2 je však podle mne záruka toho, že sklo odolné bude. (Třetí generaci mít ani nemohlo. K představení Gorilla Glass 3 došlo na CES 2013 na začátku ledna a HTC One byl představen v polovině února 2013. Je zřejmé, že novější verze být z hlediska doby vývoje použita nemohl.) Rád se však dozvím, které krycí sklo pro mobilní telefony je lepší než to od Corning 🙂

      Jak sám říkáte – připlácí se se za pojištění. To znamená, že je stále lepší ho mít v ceně, než platit něco navíc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here