GTA III pro Android je dočasně ke stažení s 80% slevou

3

Android verze oblíbeného Grand Theft Auto III od Rockstar Games byla v Google Play Store zlevněna o neuvěřitelných 80 %. Hru, která je běžně ke stažení za více než 100 Kč tak nyní zakoupíte za asi 24 Kč. Vývojáři tímto krokem oslavují americký svátek Memorial Day (česky Den obětí války), který se v USA slaví poslední květnové pondělí. GTA 3 pro Android bude za nižší cenu dostupné až do 28. května.


logo-app
App Name
Rockstar Games
Free   
qrcode-app

Grand Theft Auto III: Liberty City bylo pro PC a herní konzole vydáno už v roce 2002 a šlo první díl z legendární série, který nabízel 3D pohled. O deset let později se hra dočkala také portu na zařízení s Androidem. V GTA 3 se stanete zločincem, který se postupně plněním úkolů propracovává na vyšší pozice ve světě zločinu. Na rozdíl od ostatních akčních her nabízí Grand Theft Auto téměř úplnou volnost při pohybu a chování ve městě i výběru úkolů.

zdroj: android policewikipedia

  • onlavu

    Nejde nainstalovat,Market nedovoli.přitom mi normalne funguje na me xperii neo.co s tim, rád bych si to zakoupil. Už sem změnil i build.prop u ro.model na galaxy s2 a ro.manufacturer na Samsung a stále nic:(

  • Jimmy

    Mám Warez, a už sem koupil Orig:)

  • Vašek Adamec

    Dá se nějak aplikace koupit, i když najde nainstalovat na můj současný telefon?