Google suspendoval vývojářský účet Better Android Apps

3

Pamatujete si na odstranění emulátorů konzolí z Android marketu? Tak dnes se přihodilo něco podobného, bohužel s ještě větším dopadem na nás uživatele. Google suspendoval vývojářský účet Better Android Apps, což znamená, že na Android marketu již neuvidíme žádnou z jejich veleúspěšných aplikací jako klávesnici Better Keyboard, launcher Open Home anebo budík Better Alarm.

Problém také je, že ani sami vývojáři zatím netuší proč a to i přesto, že se Google pokusili kontaktovat. Ten jim totiž poslal klasickou odpověď, že jejich aplikace porušovaly obecná pravidla Android marketu a poté přestal jakkoliv komunikovat.

A co je na věci nejhorší? Asi to, že není takovýto případ, kdy Google najednou suspendoval vývojářský účet a již se nevyjádřil vůbec ojedinělý. Musíme tak jen doufat, že jde o předzvěst nějakého čištění Android marketu od závadných aplikací a toto jsou jen a pouze drobné a hlavně prozatímní chybky v systému.

Zdroj: betterandroid

  • Cleric

    No tak to taky doufám že došlo jen k nějaké chybce. Launcher Open Home rád používám a mám i zakoupený key.

  • Petr

    Spíš by měl google trochu zakročit proti aplikacím, které mají v popisu všechny „důležité“ aplikace a vesměs jsou to třeba jenom nějaký obrázky a blbosti. Např. aby člověk nalezl aplikaci SeriesGuide (pokud ji napíše s mezerou), tak se musí prohrabat x desítkama dalších aplikací, které s danou nemají absolutně žádný vztah!
    Relevance vyhledávání jde tím pádem úplně stranou…

  • Proboha vzdyt ten account ma v nazvu Android. Co je na tom nejasneho?