Google bude pokračovat v Ice Cream Sandwich aktualizacích pro Nexus S do několika málo týdnů

4

Nexus S

Jste jedním z několika málo nešťastlivců, kteří nestihli dostat aktualizaci na zmrzlinový Android 4.0 Ice Cream Sandwich na svůj Google Nexus S předtím, než Google aktualizace z důvodů blíže nespecifikovaných problémů zařízl a současně se Vám nechce telefon aktualizovat neoficiální cestou?

Pokud ano, tak Vás určitě potěší, že podle údajně důvěryhodného zdroje serveru edngadget přijde znovuobnovení OTA aktualizací pro Google Nexus S již v horizontu několika málo týdnů. Oproti původní aktualizaci by měly být opraveny problémy s baterií, občasnými záseky a s trochou štěstí i otravným automatickým restartováním telefonu.

Graf ceny produktu Google Nexus S poskytuje server Heureka.cz

zdroj: engadget

  • Já ICS mám „z první vlny“ a nenarazil jsem na žádný problém, který je na internetu popisovaný, ale je fajn, že update bude. 🙂

  • Kubin94

    Já ICS mám aktualizovaný ručně, ale nenarazil jsem na žádnej problém, ani na ten s baterkou. Ale čekám na další update s noými funkcemi, jako např. odemykání obličejem atd..

  • tomnejeschleba

    Kubin94: Nemyslím si, že by měli být nový funkce v updatu na 4.0.5, spíš budou vyřešený bugy, který jsou všeobecný a nahodilý (někdo je zaznamená, někdo ne) a face unlock podle mě určitě nepůjde do updatu, tahle fíčura zůstane spíš jenom u Nexuse 😉

  • Kaya

    Vcera uz bylo pozde,co jim tak dlouho trva??? Ta vydrz baterky je vazne nesnesitelna!