Gmail s novým uživatelským prostředím možná již ve středu

1

O tom, že se chystá nový Gmail pro Android, se již delší dobu spekuluje a my jsme vás o možné verzi již informovali. Očekávalo se, že dojde k představení společně s novým Androidem 4.3 na vývojářské konferenci Google I/O. K představení nové verze Androidu ani Gmailu nedošlo, to již víme. Androidpolice však nyní informuje o tom, že by nový Gmail mohl být představen již tuto středu v 18:00 SEČ.

 Gmail 1

 Vlevo Android; vpravo iOS, níže webové rozhraní

 gmail 2

Na fotografiích výše můžeme vidět vlevo nový Gmail pro Android vpravo pro iOS a pod nimi je zobrazení pro desktop. Na fotografiích je patrné to, že se pravděpodobně chystá sjednocení všech notifikací přímo do Gmailu. To se jeví jako velice funkční a příjemné. Nicméně se na webu androidplice objevily také nesrovnalosti těchto fotografií. Těchto nesrovnalostí je vskutku hodně a je možné je vidět na fotografii níže. Na obrázku je patrné, že fotografie má odlišnou notifikační lištu než aktuální verze čistého Androidu 4.2. Je možné, že se jedná buďto o podvrh nebo se díváme na prvky nového Androidu 2.3. Tak či onak nesrovnalostí je zde více – od fontů, přes gramatické chyby až po špatnou časovou souslednost emailů.

  bad gmail

Je tedy možné, že se nakonec dočkáme verze, o niž jsme vás informovali dříve. Tato verze byla možná k vidění na vývojářské konferenci Google I/O 2013. K vidění na obrázku níže. Co však můžeme říct s jistotou, že se nové verze dočkáme již brzy.

  Gmail 3

Zdroj: ap via ma

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here