Galaxy S5 by mohl mít dětský mód

0

Představený Tab 3 Kids od Samsungu by nemusel být poslední počinem společnosti, který cílí na děti. Spekuluje se o možnosti, že by Galaxy S5 mohl mít dětský mód. Částečně by se tak zase přiblížil konkurenci.

Samsing-galaxy-tab-3-kids-cover-2

Dětský mód je funkce, kterou znají především majitelé smartphonů s Windows Phone. Umožňuje specifické nastavení přístupu pouze do určitých částí zařízení. Právě možnost aktivace tohoto módu by mohla být zakomponována v nové vlajkové lodi společnosti, Samsungu Galaxy S5.

Zvláštní účet bude po nastavení hesla dovolovat upravování přístupných složek pro dítě, budou moci být nastaveny kontakty, se kterými dítě bude moci komunikovat, a dokonce bude možné nastavit časovač pro maximální dobu hrání her. Mód bude fungovat odděleně tak, aby se dítě nemohlo do jiné části bez nastaveného hesla dostat.

Další výhodou, kterou Kids Mode (dětský mód) přinese, je oddělené nastavení pro aplikace. Dítě by mělo mít vlastní Kids Store, kde budou dostupné jen určité aplikace. Předpokládá se, že se bude jednat o hry a učební nástroje. Samozřejmě se zde budou nacházet jak aplikace bezplatné, tak ty placené. K těm zpoplatněným však bude mít dítě opět přístup až po zadání hesla rodičem. Nebude se tedy moci stát, že by dítě nakoupilo velké množství aplikací bez vědomí rodiče.

Grafické prostředí by mělo být jednoduché a líbivé a snad i podobně „ploché“ jako u očekávaného vzhledu nového softwaru v S5. Bližší informace se dozvíme již brzy, konkrétně 24. února 2014, kdy bude v Barceloně na MWC Galaxy S5 představen.

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here