Facebook pro Android 1.9.2 odstraňuje dvojici ikon Camera a Messenger

1

Nelíbí se vám ikony Camera a Messenger, které před nedávnem přinesla aktualizovaná verze aplikace Facebook pro Android? Nyní je nemusíte odstraňovat manuálně, protože Facebook zareagoval na nespokojené uživatele a rozhodl se ikony odstranit sám. Stačí si Facebook pro Android aktualizovat na nejnovější verzi 1.9.2, která kromě oprav různých chyb přináší také odstranění dvojice nových ikon.

Facebook poprvé přidal ikony do své mobilní aplikace ve verzi 1.9.0. Nedlouho po jejím vydání přišla aktualizace, která ikony upravovala tak, aby bylo na první pohled poznat, že patří k Facebooku.

Pokud jste tedy na zkratky Camera a Messenger zvykli a používáte je, nedoporučujeme aplikace Facebook pro Android aktualizovat na nejnovější verzi. V opačném případě si můžete verzi 1.9.2 stáhnout zdarma přes Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via ap

1 komentář

  1. Dobry den. mam dotaz. stahla jsem si messenger,nejakou dobu ho pouzivala a pak na jedne konverzaci klikla na archiv zprav. Konverzace zmizela. Nevi nekdo jak to dostat zpatky? Dekuju.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here