Facebook oznamuje aktualizaci – nové grafické prostředí, upravená galerie a další

7

Ačkoliv byla klientská aplikace facebooku pro Android mnohokráte aktualizovaná, tak se mnou asi budete souhlasit, když si dovolím říci, že ani v nedávné podobě nepatřila mezi ty nejrychlejší, nejstabilnější a bohužel ani ne nejintuitivnější.

Facebook si to naštěstí uvědomil a představil novou aktualizaci, která údajné celou aplikaci překope a vylepší. A můžeme-li soudit ze screenshotů a prohlášení na blogu, tak to vypadá, že tentorkáte dost možná konečně uhodí na hlavičku.

Překopána má být totiž celková fylozofie navigace aplikací, která se nově díky horní liště s notifikacemi, zprávami a žádostmi o přátelství spolu s rychlým menu a vyhledáváním obejde bez soustavného a mohu-li mluvit za sebe otravného vracení na hlavní obrazovku.

Kromě toho se prý notného vylepšení dočká také galerie, která bude až dvakrát rychlejší a menší či větší změny nastanou v podstatě ve všech částech aplikace.

Zda však nakonec nepůjde pouze o reklamní řeči se dozvíme až někdy v průběhu zítřka, kdy aktualizace konečně dorazí na Android market.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

  1. Konečně! Konečně použitelná aplikace! Rozbalovací roletka, převzatá z mobilní verze pro Android, dost ulehčuje a zrychluje práci, konečně…

    • O jake praci to ve spojitosti s Facebookem vlastne mluvite? 😉
      Jinak me by hlavne zajimalo, jestli uz to pujde konecne presunout na SD, abych mel zase chvilku klid od te otravne hlasky „low on memory“ 🙂

  2. nevim,jestli nekdo z vas na to kapl taky,ale prisel jsem na to jak z te aplikace mazat,nepovedene prispevky 🙂
    Prejedete po tom prispevku smerem do prava a vyjede vam cervene tlacitko Odebrat. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here