Facebook 1.8 – přepracovaná navigace, lepší vyhledávání, rychlejší notifikace a mnoho dalšího

9

Přesně jak jsme již včera večer předpokládali tak se také stalo. Facebook dnes ráno na Android market pustil novou a již na první pohled majoritní aktualizaci svého androidího klienta na verzi 1.8.

Již při prvním spuštění je vidět, že včera nezůstalo jen u planých slov. Aplikace je totiž opravdu podstatně rychlejší a díky odstranění nelogické staré hlavní stránky spolu s přepracovanou navigací v horní liště a bočním rychlým menu i notně pohodlnější a intuitivnější.

Konečně jsme se také dočkali plnohodnotného vyhledávání mezi stránkami a lidmi, které zatím neznáte, rychlého přístupu k notifikacím, správě vlastních stránek, přístupu k aplikacím (hrám, šťouchání a podobně) a mnoho dalšího. Nechybí dokonce ani podpora nedávno spuštěné služby timeline a zobrazování otagovaných lidí na fotografiích.

Jestli se aplikace časem nezpomalí, zatím nemohu posoudit, ale alespoň navigace aplikací je konečně logičtější a celkově prostě lepší. Za aktualizaci tak facebooku dávám palec nahoru a doufám, že si tento směr udrží.

A jaký názor máte na novou verzi Vy?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

9 KOMENTÁŘE

  1. strojí za prd. Vyhledávání prostě nevyhledává!!! Je to pomalejší než předtím a logiku to ovládání taky nemá příliš dobrou.

  2. Po tom co to bylo dosud, je tahle změna revoluční.Vyhledávání vyhledává, notifikace se mi ukazují, interface, krom pár nesmyslností, jako je dvojitý výběr filtrů vpravo jakési aplikace a vlevo uživatelské. Dokonce se aplikace na mem ACE i rapidně zrychlila. Jediné co mě osobně mrzí, že se stále nedá přesunout na SD

  3. Ak odhliadnem od faktu, ze zvyk je zelezna kosela, tak je to fajn zmena. Budem si len musiet zvyknut. Tiez sa mi zda, ze je to sviznejsie, ALE ma to jediny hacik, a to chybajuca funkcia chatu ako to bolo v predoslej verzii. V sucasnej verzii som este neprisiel na to, ako zistit, ci dany clovek s ktorym si chcem pisat je online, alebo nie, co mi dost vadi. Takze som od hnevu chcel odinstalovat FB, ale telefon sa nepodriadil mojej voli 😛
    Kazdopadne som si stiahol nejaky iny FB chat, kde aj vidim kto je online a kto nie. Takze uz mam 3 FB aplikacie a dost ma to sere, ze to vsetko nemoze byt v jednom 😛

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here