Dungeon Defenders: Second Wave pro Xperii Play v Andriod marketu

3

Her s časovou exkluzivitou se pro Sony Ericsson Xperii Play v poslední době objevuje čím dál tím více. První přišla informace o měsíční exkluzivitě Novy 2 a zanedlouho poté následovala Xperia Play verze vesmírné střílečky Galaxy On Fire 2. Dnes se objevila další zajímavá hra, kterou není nic jiného než Dengueon Defenders: Second Wave. Základní principy hry zůstali stejné jako v prvním díle, ale přibylo mnoho nového vybavení, bossů a hlavně různorodých nepřátel.

Verze pro ostatní telefony samozřejmé vyjde také, jen zatím nevíme kdy. Kromě času budou mít hráči na Xperii Play ještě jednu výhodu, kterou bude speciálně upravené ovládání. To se v klasické kooperaci pravděpodobně moc neprojeví, ale při chystaných soubojích hráče proti hráči by mohli mít poměrně rozhodující roli.

Pokud nemáte Xperia Play anebo se Vám za hru nechce utrácen celých $10, doporučujeme Vám zkusit první díl, který je nyní zdarma.

Link ke stažení (Androidmarket)

3 KOMENTÁŘE

  1. kks to čo je za hratelnost ? LOL Neverim že to takto pojde na xperia play ty vole . Však to ide lepšie jak na tegra procesoroch hh .
    Hlavna vec že galaxy S je vykonnejši mobil a tam to tak nezoptimalizuju jak to mu je aj aktualne pri first wave

  2. 2Peto ono opravdu hodně záleží na optimalizaci, vem si iPhone 4. Vyšší rozlišení, o třídu horší GPU než SGS a to na něm (ne)funguje plynule. Ona je možná ta VR535 (iPhone 4) slabší i než Adreno 205 co je v Xperii Play.

  3. Já to bohužel na svém HD2 hratelné moc nemám. I když jsme si zhoršil detaily (ale pak nepřečtu skoro text). Čekám na verzi pro PC.. Docela mě to baví. Jen se bojím, aby se nestalo to, že nějakej bonusovej obsah se bude platit..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here