Draw Something 1.7.27 – kompletně přepracovaný vzhled a další

0

I přes svou naprosto návykovou hratelnost trpěla sociálně kreslící hra Draw Something (recenze) jednou neomluvitelnou chybou. Její klientská aplikace byla pomalá, neintuitivní a po posledních aktualizacích vypadala, jako by byla splácána stylem ‚máme nápad, tak ho tam někam přidáme‘.

Naštěstí pro nás oddané hráče je toto již minulost, spolu s koupením firmy OMGPop sociálním gigantem Zingou, byla vydána kompletně přepracovaná aplikace, která valnou většinu neduhů opravuje.

Kompletního přepracování se tak dočkaly takřka všechny stránky aplikace, byla sjednocena navigace a vše dostalo daleko konzistentnější vzhled a logiku. Alespoň na první generaci Galaxy S došlo také k výraznému zrychlení, kvůli kterému se již aplikace nezasekává při přechodu mezi hrou a menu a nestartuje se téměř celou minutu.

Kromě úprav starých věci přibylo i pár úplných novinek, nově aplikace nabízí například volbu z 13 jazyků nebo možnost zvolení speciálních slov z více než 30 kategorií.

Aktualizace má bohužel i pár nevýhod. Z krátkého testování se mi zdá, že povážlivě přibylo reklam, které nově vyskakují na celou obrazovku daleko častěji, pády aplikace jsou také četnější a některým by mohla vadit také nová smlouva o ochraně osobních údajů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here