Další novinky a video k Premium Suite Upgrade pro Galaxy S III

4

V nedávné novince jsme vás informovali o tzv. Premium Suite Upgrade od Samsungu určený pro přístroj Galaxy S III. Samsung při vydání prvního video, ukazujícího část novinek, naznačil, že to není vše.

Samsung Premium Suite Upgrade

My vám nyní přinášíme v pořadí druhé video, které přehledně ukazuje další novinky přinášející aktualizace Premium Suite Upgrade pro prostředí TouchWich v telefonech Galaxy S III.

Co tedy uvidíme nového v druhé ukázce? Samsung se očividně zaměřil na multimediální stránku telefonu. Nová funkce s názvem Paper Artist umožní uživatelům široké úpravy pořízených fotek. Následuje vylepšení práce s kamerou, kdy funkce Low Light Shot do jisté míry zkvalitní focení za špatných světelných podmínek bez použití blesku.

Zavřené oči na skupinových fotkách jsou problémem nejednoho fotografa, Samsung proto vymyslel funkci Best Face, která při pořízení fotky vyfotí hned pět snímků a uživatel následně vybere ten nejlepší. V neposlední řadě se můžeme těšit na jednodušší hlavní nastavení telefonu pomocí funkce Setup Wizard, či vyrovnávání zvukové hladiny pro jednotlivá sluchátka.

V minulém videu jsme mohli vidět několik příjemných novinek. Za zmínku jistě stojí možnost rozdělení obrazovky na dvě části, čtecí mód, dění na Facebooku přímo na uzamčenou obrazovku nebo funkce s názvem Page Buddy, která spustí libovolný widget po připojení externího zařízení.

Zdroj: TalkAndroid

 • Fubond

  Kdy zhruba se aktualizace dostane do Ceske Repuliky nevite ?

  • Adam Beránek

   To opravdu nevíme. Premium Suite přijde s aktualizací na Android 4.1.2. Dnes začala aktualizace v Koreji.

   • Fubond

    Nezbyva nez vyckat,diky za odpoved 🙂

 • Jáson Hviezda

  Má to něco navíc oproti Galaxy Note 2?