Cyanogenmod 7 běží na 200 000 zařízeních

5

Alternativní ROM Cyanogenmod 7 dosáhl mety 200 000 uživatelů. Jen si připomeňme, že CyanogenMod7 který vyšel 11.4 je postaven na verzi OS Android 2.3.3 Gingerbread doplněn o vlastní funkce a vylepšení. Momentálně podporuje dvě desítky zařízení kompletní seznam zde.

5 KOMENTÁŘE

  1. nič moc ked len Galaxy S sa predalo 10 000 000 kusu, a z toho všetky maju nedodelany software plny bugov… CM je určite lepší ako kterykolvek fw od výrobce.
    Skvela praca CM!

    • Přesněji to bylo 14 000 000 kusů. Je pravda, že SGS má mnohé problémy (GPS, „lagy“), ale mnoho z nich bylo ostraněno („lagy“) aktualizací na Android 2.2.1. A CM7 ačkoliv se zdá jako zajímavý, tak zatím není zrovna dvakrát použitelný, tedy alespoň konkrétně pro SGS.

  2. Pro CM je to určitě dobrá zpráva, ale já moc nechápu co na něm lidi vidí.
    Ať jsem zkoušel jakoukoli AOSP ROMku, včetně CM7 na mém Desire HD, tak to bylo uplně nepoužitelné. Nejenže neuvěřitelně žralo baterku, ale také to bylo neuvěřitelně pomalé a vše se sekalo. Samozřejmě mě chyběli aplikace z HTC Sense (Přehrávač, Galerie, Počasí,…)

  3. CM je super, ja osobne som ho mal aj na G1, aj na Nexuse One. Skoda len, ze oficialny Android 2.3 obsahuje chybu na Nexus One, ked je pri telefonate prvych X sekund neaktivny mikrofon. Musel som tak znovu revertnut na CM6 z CM7. Ale za to Cyanogen nemoze, Google to znova spackal 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here