CyanogenMod 10.1 pro Galaxy S, Galaxy S II, Sensation, Desire S, Desire Z a Defy

0

Vývojáři z fóra XDA-developers odvádějí výbornou práci. CyanogenMod 10.1, založený na nejnovějším Androidu 4.2 Jelly Bean, je už neoficiálně dostupný pro několik telefonů. Připravili jsme pro vás malý přehled zařízení, pro které se v uplynulých týdnech objevila alespoň částečně funkční CM10.1 ROM.

  • Samsung Galaxy S (GT-I9000) – Ve velmi dobré fázi je CyanogenMod 10.1 pro Galaxy S. Podle vývojáře funguje téměř vše až na Wi-Fi připojení, se kterým mají někteří uživatelé potíže.
  • Samsung Galaxy S II (GT-I9100) –  V počátečním stádiu nevhodném pro každodenní používání je CM10.1 pro Galaxy S II. ROM má mnoho chyb, ze kterých můžeme jmenovat problémy se zasekáváním, zvukem, nahráváním videa, FM rádiem a TV výstupem.
  • HTC Sensation – Ve velmi rané fázi je také nejnovější CyanogenMod pro HTC Sensation. V alfa verzi se objevují například problémy s fotoaparátem, zvukem a bluetooth.
  • HTC Desire S a HTC Desire Z – Na CyanogenMod 10.1 pro Desire S a Desire Z se zaměřil projekt Andromadus. Podle dostupných informací zatím vývoj probíhá velmi dobře.
  • Motorola Defy a Motorola Defy+ – Funkčního CM10.1 by se brzy měla dočkat dvojice odolných telefonů Defy a Defy+. V současné době se objevují například problémy s Wi-Fi, SD kartou a slabým GSM signálem.

Zapomněli jsme na nějaký tlelefon, pro který probíhá vývoj neoficiálního CyanogenModu 10.1? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

via xda