ČT4 SPORT: již brzy živé vysílání na Androidech

10

Česká televize v současné době nabízí aplikaci ČT4 pro iPhone a Nokie, brzy by jsme se jí měli dočkat i my, uživatelé telefonů s Androidem.

Aplikace ČT4 nabízí textové i obrazové sportovní zpravodajství, program sportovního kanálu ČT4 a hlavně živé vysílání tohoto kanálu. Podle Milana Fridricha, generálního ředitele Nových médií ČT, je aplikace pro Android již ve vývoji.

V budoucnu se možná dočkáme i aplikace iVysílání, která je v tuto chvíli ve vývoji pro iPad, následovat bude iPhone. iVysílání by mělo nabízet možnost shlédnutí libovolného pořadu České televizi z archivu.

ČT4 a iVysílání tak doplní aplikaci ČT24, nabízející zpravodajství a živé vysílání, kterou si stáhlo téměř 70 tisíc lidí.

zdroj: ihned

10 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj,můžeš sem prosím odkaz na ten tweet? Pokud budeš souhlasit, rád bych článek aktualizoval spolu s odkazem/screenem toho tweetu a informacemi.Děkuji předem.

  2. btw funguje vam zive vysilani pres wifi? Me to nahlasi „neznamy format videa“ nebo tak neco a nejde to. Pres normalni datove pripojeni je to v poradku. SGS/O2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here