CanogenMOD 7.1 RC1 vydáno

8

Dnes byl vydán první release candindade nové verze populární komunitní ROM CyanogenMOD 7.1. Kromě nejnovější verze Androida (2.3.4) přináší také podporu pro nové telefony, Samsung Galaxy S, LG Optimus 2X, HTC Incredable S a Motorolu CLIQ.

Mimo to bylo přidáno pár novinek jako je podpora bluetooth myši, možnost změny jasu přetáhnutím po notifikační liště, a probouzení telefonu pomocí tlačítek hlasitosti. Pro plný changelog navštivte oficiální stránky.

Kolik bude dalších RC verzí a kdy vyjde finální stable verze se zatím neví.

Zdroj & linky ke stažení: CyanogenMOD

8 KOMENTÁŘE

  1. Nechci strašit, ale CM7.1 mi právě bricknula (zdálo se že jde o brick, JIG nakonec situaci zachránil) telefon (Samsung Galaxy S). Pravděpodobně tedy šlo o mou chybu, ale raději bych s flashováním alespoň den počkal.

    EDIT: Konec dobrý všechno dobré, nakonc při druhé instalaci z JM8 (ne upgradu z Nightly) proběhlo vše bez problémů.

  2. Flash Cyanogenu ve své podstatě nemůže telefon odrovnat. Přepisuje pouze boot + plus systém, takže když před instalací uděláte zálohu v Recovery, tak při případné nějaké chybě stačí restart a obnova vytvořené zálohy z Recovery. To nejhorší, co může nastat – je, že se Vám telefon sekne v bootovací smyčce při logu CyanogenMod, do Recovery se ale dostanete bez problémů.

    • Do Recovery se bez problémů dostaneš jenom s funkčním trojhmatem ;). A ohledně fixů na trojhmat, zrovna ty mi způsobily úplný brick.

  3. Ja som chytil pri flashi cm7 UBS brick. A presne preto lebo som mal permanent amonRa recovery a flashoval som vec ROM manager, kde on používa clockworkmod recovery.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here