Big Win Soccer, Hockey a Baseball nabízejí rychlejší načítání a opravu chyb

0

Vývojáři z Hothead Games dnes představili aktualizované verze svých sportovních her Big Win Soccer, Big Win Hockey a Big Win Baseball. Nejkritizovanějšími vlastnostmi těchto her byla dlouhá doba načítání a časté chyby s připojením k serveru. Právě dnešní update by měl tyto problémy řešit a nabídnout rychlejší načítání herních simulací, okamžité zobrazení výsledků a nižší datovou náročnost. Kromě toho se hra dočkala několika vylepšení a opravy velkého množství dalších chyb.

 

Všechny tři hry mají stejný princip a liší se od sebe pouze tématem, kterým je fotbal, hokej nebo baseball. V Big Win Soccer, Big Win Hockey a Big Win Baseball nakupujete balíčky herních kartiček, které obsahují například hráče, herní bonusy, dresy a vylepšení pro hráče. K dispozici je několik kategorií balíčků, které se od sebe neliší jen cenou, ale také kvalitou karet.

Se svým týmem se můžete zúčastňovat online zápasů s ostatními hráči z celého světa. Po náhodném zvolení vašeho soupeře si můžete vybrat, zda chcete sledovat simulaci zápasu nebo chcete zobrazit jeho konečný výsledek. Za odehrané zápasy samozřejmě získáváte peníze na nákup balíčků kartiček a také fanoušky, kteří vám pomohou s vylepšováním vašeho týmu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app