Asus vydal oficiální nástroj k odemčení bootloaderu pro Transformer Pad Infinity

0

Asus na svých stránkách zveřejnil odkaz ke stažení oficiálního nástroje, který slouží k odemknutí bootloaderu Trasnformeru Pad Infinity (TF700T).

Proces je v tomto případě trochu odlišný od HTC. Uživatel si ze stránek výrobce stáhne APK soubor, který nainstaluje do tabletu. Po odemčení bootloaderu však zákazník ztrácí záruku a servis může odmítnou případnou opravu poškozeného přístroje na své náklady. Pravděpodobně si také můžete nechat zdát o oficiálních aktualizacích Androidu. Více informací a odkaz ke stažení naleznete zde.

asus tablet 700

I když Asus tento tablet uvádí jako nový model, jde ve skutečnosti jen o vylepšený Transformer Prime. Na zadní straně nalezneme plastovou lištu, která by měla pomoct vyřešit známé problémy s příjmem GPS signálu s nimiž se potýká starší model.

Ve výbavě Transformeru Pad Infinity nalezneme 10,1palcový displej technologie Super IPS+ s rozlišením 1920 x 1200. Použitý procesor se liší v závislosti na tom, zda je o verzi s 3G a LTE nebo jen Wi-Fi. Zatímco Wi-Fi verze má čtyřjádrový procesor Tegra 3 taktovaný na 1,6 GHz, zájemci o 3G/4G LTE verzi se budou muset spokojit s dvoujádrovým Snapdragonem S4 s taktem 1,5 GHz. Důvodem je to, že NVIDIA až nedávno představila procesor Tegra 3 s podporou LTE. Proto má Transformer Pad Infinity s 3G a LTE papírově slabší procesor Qualcomm, který ale LTE podporuje.

Nesmíme zapomenout na dvojici fotoaparátů (8mpx zadní, 2mpx přední), které umí natáčet video v HD rozlišení. Operačním systémem je samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Jelly Bean. Vnitřní paměť se v závislosti na zvolené konfiguraci pohybuje v rozmezí 16 GB – 64 GB.

  • rozměry: 263 x 180,8 x 8,5 mm
  • hmotnost: 586 g
  • baterie: kapacita 25 Whr, Li-Pol

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here