ASUS Transformer Prime dostane externí GPS modul zdarma

5

Pokud historicky první tablet se čtyřjádrovým Tegra 3 procesorem, ASUS Transformer Prime, opravdu nechvalně proslul, tak to byly zajisté nesčetné problémy s GPS přijímačem. Ani po několika softwarových aktualizacích se je totiž nepodařilo odstranit a tak nakonec došlo až k odstranění GPS z oficiálních specifikací.

Vypadá to však, že ASUS stále boj nevzdal a rozhodl se, že GPS nakonec současným majitelům tabletu přeci jen přinese. Od přibližně poloviny tohoto měsíce by tak měl uživatelům zaregistrovaným na této stránce začít rozdávat minimalistický externí GPS modul, který po zasazení do dolního proprietárního dokovací konektoru ‚prodlouží GPS anténu‘ a tím podstatně vylepší její vlastnosti a schopnost lokalizace.

Současně s tím ASUS oznámil, že začíná vyrábět novou generaci Transformeru Prime s označením C3, která by měla řešit problémy s nižší citlivosti WiFi.

Jisté bohužel není, zda se tato akce týká všech zemí, nebo jen USA. Proto prosíme čtenáře, kteří tablet mají, aby se pokusili na dané stránce zaregistrovat a případně tuto informaci zjistit. Děkujeme.

zdroj: mojandroid, pha

 

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here