Asus odhalil plán vydání aktualizace Android 4.4 KitKat na svá zařízení

1

Asus PadFone Infinity - novy

Aktualizace operačního systému Android na verzi 4.4 KitKat je již pár měsíců v plném proudu. Stále je však spousta majitelů chytrých telefonů a tabletů, kteří netrpělivě čekají na daný update. Jinak tomu není ani u vlastníků zařízení od společnosti Asus. Ta však zveřejnila plán vydání aktualizace na Android 4.4 KitKat. Musíme vás ale ihned záhy zklamat, že si budete muset ještě nějaký ten týden počkat. Navíc ne vždy bude update dostupný v Evropě.

Update systému na verzi Android 4.4 KitKat se týká modelů Asus PadFone 2, PadFone Infinity (platí pro novou i starou generaci) a PadFone A80. Bohužel se aktualizace nedostane do všech koutů světa. Zdroj hovoří o tom, že původní PadFone Infinity se dočká KitKatu v Asii a v Rusku, nicméně PadFone A80 uvidíme s KitKatem v Evropě. Nejšťastnější tak budou nejspíše majitelé PadFone 2, protože ten se na update může těšit ve všech zemích.

ZenUI design

Na Android 4.4 KitKat si u PadFone 2, PadFone A80 a původního PadFone Infinity počkáte do konce druhého čtvrtletí letošního roku. Nová verze PadFone Infinity bude aktualizována ještě později, očekává se období mezi červencem a zářím, tedy ve třetím čtvrtletí roku 2014. Kromě updatu operačního systému se výrobce Asus zaměří i na vlastní uživatelské rozhraní zvané ZenUI, které taktéž aktualizuje. Pokud stále tápete v tom, kdy se aktualizace na Android 4.4 KitKat objeví na vašem mobilním miláčkovi, můžete se nahlédnout do našeho pravidelně aktualizovaného článku.

Zdroj: AndroidAuthority a SoftPedia

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here