Asus FonePad 7 dostává aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean

1

asus fonepad render

Asus FonePad 7 si díky dobrému poměru ceny a výkonu získal poměrně dost spokojených zákazníků i v České republice. Pro majitele tabletu si výrobce tento týden přichystal velmi milé překvapení: aktualizaci na Android 4.3 Jelly Bean.

Update je vydáván bezdrátově, což znamená, že pro jeho stažení stačí tablet připojit k Wi-Fi síti. Zatím není jasné, jakých regionů se novinka týká, proto je možné, že aktualizace vašeho FonePadu 7 může proběhnout až za několik dnů či týdnů. Pokud vám stažení není nabídnuto automaticky, můžete jeho dostupnost zkusit ověřit v nastavení tabletu. Kromě Androidu 4.3 Jelly Bean je součástí aktualizace také několik vylepšení uživatelské nadstavby od Asusu, týkající se například videopřehrávače a galerie fotografií.

Asus je bohužel v poslední době ohledně aktualizací poměrně mlčenlivý, proto zatím nemůžeme potvrdit, zda se v nejbližší době dočkají aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean také další tablety výrobce. Ohledně nejnovějšího Androidu 4.4 KitKat byl zatím update potvrzen jen pro Asus Padfone Infinity.

zdroj: GSM Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here