Angry Birds slaví 2 roky a přidává 15 nových úrovní

0

Staří dobří, dnes již takřka legendární naštvaní ptáci, neboli v originálu Angry Birds, jsou tady s námi již hezkou dobu. A tím myslím opravdu poměrně dlouho, tento týden totiž oslavili své již druhé narozeniny a stali se tak alespoň na poměry mobilních her poměrně starými. Rozhodně však ne již nezábavnými, za dobu co s námi jsou, totiž přišli s dvěma sesterskými aplikacemi a nespočtem aktualizací přidávajících nové, zatím neokoukané úrovně.

A nejinak se tomu stalo i u včerejšího narozeninového updatu, ten kromě úpravy grafického tématu přinesl i nových 15 úrovní, z nedávné aktualizace Ria známého oranžového ptáka a několik málo achievementů. Kromě toho také tato aktualizace odemkla veškeré předchozí epizody, pokud jste se tak v nějaké zasekli, tak ji můžete konečně přeskočit a pokračovat u další.

Nakonec jen tak pro zajímavost, touto aktualizací pokořili originální Angry Birds hranici 300 úrovní, které si podle statistik Android Marketu stáhlo jen na zelená zařízení něco mezi 50 a 100 miliony uživatelů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app