Angry Birds ovládnou česká média a ulice

6

Český T-Mobile v těchto dnech zahajuje velkou reklamní kampaň, ve které bude hlavním tahákem k nákupu chytrého mobilu hra Angry Birds. Jak je zejména okolo času Vánoc zřejmé, mobilní operátoři si při svých reklamních kampaních s pár inzeráty a billboardy nevystačí a nejinak tomu bude tentokrát. Mimo tištěných inzerátů a billboardů všeho druhu se můžeme těšit i na televizní spoty a dotykové displeje s hrou, které budou umístěny ve vybraných stanicích pražského metra, MHD a v některých zoologických zahradách.

Ve spojení s hrou samotnou půjde především o propagaci té zábavné stránky smartphonů a přístupnosti datových balíčků pro každého (uvidíme, jak malými písmeny bude uvedeno FUP). V neposlední řadě budou propagovány telefony T-Mobile move (pro ty skromnější) a dobře známý Sony Xperia Play. Stejnou mediální masáž v režii Deutsche Telekom zažijí i občané Bulharska, Řecka, Maďarska, Chorvatska a Rumunska.

Úspěšnost kampaně samozřejmě nejde moc dobře předvídat, ale dokáži si představit, že spojení 12 letého dítěte a Angry Birds na displeji v zoologické zahradě vyústí nejen v nezájem o ta živá zvířata, ale třeba i v T-Mobile move k narozeninám.

Ke stažení hry již vybízí všeříkající doména http://www.t-mobile.cz/Hra a krátký spot v češtině  je na Youtube kanálu T-mobile:

 

 

Pokud narazíte na nějaký zvláštní reklamní prvek v ulicích, nezapomeňte ho vyfotit a podělit se o něj s námi na naší facebookové stránce, děkujeme :-).

6 KOMENTÁŘE

  1. No tak to je ale příšerná reklama. Snad to budou vysílat někdy kolem 4-tý ráno, kdy už slušní lidi spí a ostatní jsou našrot.

  2. hruzna medialni propagace…jak ja to nemam rad, tohle masovy vymejvani hlav, ta hra mi nevadila, i jsme ji hral, ale ted ji hrat nebudu. Neco jinyho je, kdyz ti rekne nejakej znamej, ze je to super hra, nez tihle promotrapactipaprdove v ruzovym a pak se vas na pausalu okradou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here