Amazon appstore pro Android spuštěn

16

Po několika měsících příprav dnes spustil svůj vlastní market s Android aplikacemi Amazon.  K otevření svého marketu získal exkluzivní uvedení hry Angry Birds Rio od Rovia, která je první den ke stažení zdarma. Dále je k dispozici více než 3800 různých aplikací. Pro stažení aplikace Amazon appstore využijte následujícího linku: http://amzn.to/getamazonappstore (návod v angličtině). Amazon appstore se podstatně liší od Android marketu, což je možná i dobře. Appstrore nabízí propracované prostředí ve kterém si můžete vybrat danou aplikaci, nechybí zde karta aplikace s podrobnými údaji doplněná obrázky. Pohyb v obchodě je velmi nativní navíc si můžeme zobrazit žebříček nejstahovanějších aplikací, jak placených tak těch co jsou zdarma. Tak jako android market appstore má v sobě aktualizační službu, která se postará o aktuální verzi aplikace v telefonu.

Aktualizováno: Amazon má momentálně problémy se svým marketem a webová verze je momentálně nedostupná, prohlížení v  Android verzi je v pořádku, ale nejde stáhnout žádná aplikace. Podle poslední zpráv to vypadá že Amazon appmarket je dostupný pouze pro US.

Podle posledních zpráv se podařilo Amazonu Appstore rozběhnout bez problémů, ale bohužel je prozatím určen pouze pro US zákazníky.

Amazon appstore Amazon appstore

amazon appstore

16 KOMENTÁŘE

  1. Diky moc, zafungovalo to jak pise azarro, ale 🙂
    Po vyplneni kreditni karty ti to napise ze aplikaci nejde nainstalovat pro tento region.

  2. hmm, taky na to koukam.. zatim opravdu pouze pro US. Snad to nebude trvat stejne dlouho jako zprovozneni Android Marketu :-/

  3. a tak to vypadalo slibne… sem si rikal ze market kde budou vyvojari buzerovani bude mit uroven a nebudou tam klamne aplikace….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here