Alternativní Facebook klient FriendCaster má novou verzi

2

Společnost OneLouder Apps vydala novou verzi svého alternativního klienta pro sociální síť Facebook FriendCaster. Ten byl už dlouho oblíbeným nástrojem pro ty, kterým standardní nástroj nevyhovuje.

V nové verzi s číslovkou pět došlo dle oficiálního vyjádření k řadě změn, jmenovitě:

– Nová obrazovka nových příspěvků
– Notifikace v reálném čase
– Průvodce pro snadné nastavení notifikací
– 6 barevných témat
– Vyšší rozlišení fotografií v proudu novinek
– Rychlejší přístup ke komentování a tlačítku ,,Líbí se mi“
– V příspěvku už označíte více než jednoho přítele
– Efektivnější využívání paměti
– Nové prostředí pro oznamování polohy
– Rychlé přidání nového příspěvku/fotky/videa
– Designová vylepšení
– Mnoho dalších dílčích změn

Na papíře vypadají všechny změny pěkně, ale jak fungují ve skutečnosti při praktickém používání? Dle prvních reakcí uživatelů se to povedlo. Uživatel Tomáš sice zkoušel FriendCaster v předchozích verzích, ale až nyní je spokojený. Na nové verzi podle jeho vlastních slov oceňuje především rychlejší práci v prostředí, přizpůsobení designu ICS, konečně dopracovaný vzhled aplikace a nový systém notifikací. Zas tak jednoduché to ale nebude, protože část uživatelů si stěžuje na padání aplikace, čímž se stává prakticky nepoužitelnou.

OneLouder Apps nabízí dvě verze, bezplatnou s reklamním pruhem a placenou bez něho. Stahovat je můžete z Google Play přes odkazy níže:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky za tip, oproti oficiálnímu klientu je nesrovnatelně svižnější, funkčněji uspořádaný a pro mě má i s příjemnější vzhled. Zdá se, že po zavření aplikace neběží na pozadí (neinstaloval jsem do něj chat), takže neprobouzí telefon z deep sleep, což mě dost štvalo na ofiko klientu.

  2. Nj, jeho kvality jsou nesporne. Bohuzel v predchzych verzich byl takovy nesvar, ktery zapricinil mnohdy neodeslani komentu nebo stavu a to by me zajimalo jestli je vyresene.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here