Aktuálně zlevněné aplikace

3

C.H.A.O.S Tournament HD

Pokud máte rádi výzvy a konkurenční prostředí, pak si vyzkoušejte tuto hru, kde máte příležitost projít si nové vojenské dobrodružství na obloze. Jste-li zkušený pilot, vyzkoušejte si své bojové schopnosti, budete bojovat v turnajích s těmi, kteří již mají bohaté zkušenosti s řízením vrtulníků. Pokud jste naopak v oboru nováček, dokažte si, že jste stoupající hvězda, jinak Vás čeká strmý pád z nebe.

2.99 ->$ 0.99

CHAOS CHAOS CHAOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Room

The Room je hra plná fyziky ve 3D rozlišení, kde bude Vašim úkolem přijít na to, jak otevřít důmyslné mechanismy a zámky na nejrůznějších trezorech.

2.99 ->$ 0.99

The Room The Room The Room


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Superbrothers Sword & Sworcery

Superbrothers: Sword & Sworcery EP je akční hra s důrazem na audiovizuální styl. Projděte mýtickou říši a vyřešte mystické hudební hádanky, zažijte tak herní videosvět, který je ovlivněn měsíční fází. Ve Vašem úkolu Vám mohou pomoci Vaši přátelé přes Twitter.

4.99 ->$ 1.99

Superbrothers Sword Superbrothers Sword Superbrothers Sword


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Toy Defense 2

Toy Defense 2 je klasická Tower Defense hra nabytá akcemi. V tomto pokračování strategické hry se ocitnete ve 2. světové válce, kde si projdete rekonstrukcemi rozhodujících bitev. Úkol je jasný. Vytvořte si vlastní vítěznou strategii tak, abyste za každou cenu ochránili svou základnu před nájezdy nepřátel.

1.99 ->$ 1.00

Toy Defense 2 Toy Defense 2 Toy Defense 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdarma aplikace pro dnešní den

Megapolis

Postavte si město dle Vašich představ, tak aby bylo úspěšné a prosperovalo. Budete dohlížet na design města, rozvoj infrastruktury a spravovat finance. Hra je vytvořená v 3D grafice, kde můžete popustit uzdu své fantazie a využít veškeré prvky světové architektury jak starověké tak moderní.

$ 5.00 -> ZDARMA

Megapolis Megapolis Megapolis


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • MaXi

  jen takova otazecka… kdyz je ted Megapolis zdarma na jeden den a ja si ho stahnu, budu ho mit na ucte jako koupeny pro pripadny dalsi stazeni treba po hard resetu nebo na novej telefon? nebo je to proste ted jednou a priste smula?

  • pepe

   Musis hard resetovat kazde rano :))

   • MaXi

    wtf?