[Aktualizováno] Prototyp Galaxy Note III na fotografiích – Tak nakonec ne!

2

[Aktualizováno]

Před Několika dny jsme vás informovali o prototypu očekávaného zařízení Samsung Galaxy Note III. Na internetu se spustila určitá míra nevole k designu tohoto prototypu. Mnozí z vás si teď mohou oddychnout, protože zmiňovaná fotografie prototypu nepatří ke Galaxy Note III, ale k Samsungu Galaxy Mega 6.3.

Může za to jedna z dalších fotografií prototypu, vedle kterého se objevila i stařičká Nokia 1202, u které jsou samozřejmě známé rozměry. Podle nich se pak dopočítala úhlopříčka telefonu, která dosahuje 6,3, což nesouhlasí s výrokem Samsungu, který nebude zvyšovat velikost displeje a ponechá displej i u třetí generace Note s úhlopříčkou 5,99 palce. 6,3 palce má jediný telefon od Samsungu a je to právě Mega 6.3. Jedná se tak nejspíše o prototyp, který patří k Samsungu Galaxy Mega.

samsung-galaxy-note-3prototype gsm-measure-mega

Zdroj: pocketnow

 

[Původně – 10.6.]

Samsung toho plánuje opravdu hodně na 20. červen v Londýně, kdy má tato společnost naplánovanou svou událost. Na ní by mělo dojít k představení další členů rodinky Galaxy.

Galaxy Zoom již pravděpodobně unikl na fotografiích nebo renderech, ale zbývá ještě jedno zařízení a tím je obr Galaxy Note III. Samsungu se podařilo schovávat podobu zařízení dlouho, ale přeci jen se včera na internet dostaly první údajné fotografie, které zachycují alespoň prototyp Note III.

Stejně jako o specifikacích telefonu, lze spekulovat i o datu představení, protože není zcela jasné, jestli Samsung představí hned tři telefony v Londýně a nebo jestli počká s Galaxy Note III na podzim, kdy se koná veletrh IFA.

Schermafbeelding-2013-06-09-om-12.14.11Schermafbeelding-2013-06-09-om-12.19.29Schermafbeelding-2013-06-09-om-12.21.25

Zdroj: sammobile

2 KOMENTÁŘE

    • To máte sice pravdu, ale na obrázku Xperia Z není. Není to vůbec telefon od Sony, protože ten nepoužívá HW tlačítko v dolní části, ale chápu, že vás asi zmátla informace na displeji 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here