Aktualizace Galaxy S III a Galaxy Note II na Android 4.3 bude dokončena do konce ledna

8

Android 4.3 Jelly beanSamsung je nechvalně proslulý pomalým způsobem vydávání updatů. Zatímco většina výrobců vydává nové verze Androidu naráz nebo se zpožděním maximálně pár dnů pro uživatele ze všech regionů, Samsung obvykle nejprve aktualizuje smartphone v jednom či několika státech a teprve po několikaměsíční prodlevě se dočkají uživatelé ze zbylých zemích.

Nejinak je tomu v případě Samsungu Galaxy Note II (GT-N7100) a jeho aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean, o jejímž vydání jsme poprvé informovali v druhé polovině listopadu. Dosud se však tohoto updatu dočkalo jen několik zemí na světě, například Indie, Čína nebo Trinidad a Tobago.

V případě Samsungu Galaxy S III (GT-i9300) byl update vydán už i v České republice, ale zatím jen pro přístroje zakoupené u Vodafonu. Majitelé smartphonů z volného prodeje nebo od zbylých dvou českých operátorů, O2 a T-Mobilu, musejí nadále čekat na vydání Androidu 4.3.

Podle webu Sammobile, který je známý pro zveřejňování zákulisních informací nejen o softwarových aktualizacích, by se měli vydání aktualizace dočkat všichni majitelé výše uvedených telefonů nejpozději na konci ledna. Překlad příspěvku, který se objevil na Twitteru, uvádíme níže:

„Můžeme potvrdit, že vydávání updatu na Android 4.3 pro Galaxy S III a Galaxy Note II bude dokončeno před začátkem února.“

via Softpedia News

 • Kuba

  Samsung Galaxy SIII má označení GT-i9300 ne GT-i9100

  • Jáchym Šlik

   Díky za upozornění, opraveno.

 • Maykyf

  No len, aby bol ten update funkcny a bezchybny!!!

 • Mixam

  A jak se to vidí s note 10.1 tedy starší verzí bude mít vůbec update?

 • Petr

  A který rok je na mysli.?

 • Roman Ševčík

  od predvcera sa zacala sirit aktualizacia po europe :)) takze o pad dni je snad aj tu

 • robert svantner

  Uz 🙂 cela europa je dostupna 🙂 aj cez OTA

 • Rudolf

  Při dnešním nočním update Galaxy Note II Androidu na verzi 4.3 zmizely všechny z GooglePlay instalované aplikace. Máte se na co těšit, vážení! Nový začátek…