Sedmipalcový Huawei na první fotografii

1

Huawei-MediaPad-X1-new-Android-tablet

Čím více se blíží veletrh MWC 2014 v Barceloně, tím více uniká specifikací nových telefonů a také fotografií chystaných nových modelů. Díky této uniklé fotografii si můžeme prohlédnout vzhled chystané tabletu Huawei MediaPad X1, který bude disponovat sedmipalcovým displejem a bude tak konkurentem Nexusu 7. O tomto přístroji jsme vás již informovali společně s uniklým renderem.

Displej s rozlišením 1920×1200 px a jemností 323 ppi bude mít kolem sebe velmi tenký rámeček, jak si můžeme všimnout na fotografii. Další předpokládané specifikace tohoto tabletu jsou Android ve verzi 4.2, čtyřjádrový HiSilicon 910  ( Cortex A9) s frekvencí 1,6 GHz, 2 GB RAM, 5 Mp fotoaparátem a 1,3 Mp přední kamerka. Váha by měla dosahovat 239 g a tloušťka 7,5 mm. Samozřejmě nesmí chybět Wi-Fi, GPS, Bluetooth a ani slot pro microSD karty.

Huawei zatím drží vše pod pokličkou a nový tablet zatím není nijak oficiálně potvrzený, avšak s blížícím se veletrhem MWC s postupně dozvídáme vše a můžeme se tak těšit na jeho představení

Zdroj: ph

  • Petr Simonides

    Jedná se o velice zajímavé parametry. Mohlo by to přinést další zajímavý model mezi tablety. Straěně mi na tabletech vadí právě ty široké okraje, což tento model eliminuje.