6 z 10 majitelů smartphonu by se radši vzdalo televize než svého telefonu

6

Alespoň to tedy vyplývá ze studie provedené společností edisonresearch mezi, překvapivě, uživateli chytrých telefonů. Zajímavé také je, že výsledky dopadli téměř stejně u iPhonistů i u vlastníků ostatních smartphonů, z nichž byl logicky největší podíl těch androidích. Celkově se dá říci, že 6 z deseti by si nechalo telefon a do konce života se přestalo dívat na televizi.

Nám se na tom nemusí zdát nic divného, vždyť někteří z Vás možná ani televizi nepoužívají, ale přeci jen v Americe je televize trochu populárnější než u nás a v tamějším kontextu se jedná o poměrně zajímavou, ne-li překvapivou zprávu.

Nakonec si jen všimněte, že u vlastníků ostatních telefonů bylo méně těch váhajících. Myslíte, že to něco značí? Pochlubte se se svým názorem do diskuze.

Zdroj: edisonresearch

 • Mila

  Ja taky nechal bych si radši galaxy s než telku

 • elot

  vzdyt v androidu mam telku tak proč se zbavovat telky 😀

 • Ohm_711

  Já na televizi nekoukám prakticky vůbec, takže by mi vůbec nevadilo kdyby doma nebyla.
  Jsou tam spousty stupidních pořadů a filmy jen s českým dabingem a na to já se nehodlám koukat.

 • Tomas

  Vybrat si telefon s Androidem, kde můžu dělat prakticky cokoliv nebo televizi, kde se můžu koukat na Superstar a Talentmanii? To je těžké rozhodování

 • Premyslim, jestli jsem tv vyhodil pred tim, nez jsem si poridil prvniho smartphona. Ale asi jo, uz je to hooooodne dlouho!

 • Miclha

  Na televizi se koukam jen na ligu mistru a OH či hokej. Jinak ahoj Tv.