25% Sleva na telefony Nexus 4

8

bílí nexus 4

Google zlevnil svůj současný model Nexus 4, který pochází z dílny LG. Pro ty kteří mají o tento telefon zájem, budou muset zařízení koupit v Německu přes obchod Play. Důvodem tak razantního poklesu ceny může být příprava na příchod nové generace a následné vyprázdnění skladů.  Jedna z hlavních výhod je čistý Android, který bude pravidelně aktualizován a to vždy na nejnovější verzi.

Nevýhodou může být absence micro SD slotu a proto nebudete mít šanci rozšířit vnitřní paměť. Verzi s 8GB pamětí pořídíte za cenu okolo 6 000Kč a  16GB vás vyjde na 7 000Kč.  Jedná se tak o velmi lákavou nabídku, která muže trvat omezenou dobu. Jestli uvažujete o pořízení nového telefonu, mohl by vás tento model oslovit.

 Graf ceny produktu LG Nexus 4 16GB poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: gsmarena

 

8 KOMENTÁŘE

  1. Slyšel jsem, že v Peru mají slevu na Nexus 7. Nechtěli byste sem dát info, aby si případní zájemci pro něj mohli dojet?

      • To máte pravdu. Možná mne trochu zmátl nadpis článku, který připomíná slevové akce supermarketů. I tak si myslím ale že například lidé z Brna nebo Ostravy na tuhle slevu kašlou 🙂

        • Lide z Brna nebo Ostravy si neumi nechat poslat zbozi postou? Z Nemecka je to tu hned a vzhledem k neplaceni cla ani dane je to porad zajimave.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here