To nejzajímavější z naší poradny

2

poradna zluta

Android využívají každý den více či méně zkušení uživatelé. Ostřílení androiďáci si při výskytu problému dokáží poradit, nebo alespoň ví, kde odpověď na svůj problém hledat. Ti méně zkušení buď zkoušejí metodou pokus-omyl, anebo požádají o radu někoho zkušenějšího z android komunity. Tak či onak, oboje tyto skupiny uživatelů telefonů a tabletů s operačním systémem Android navštěvuje naši poradnu, kde se snažíme přijít s pomocí či radou na každou položenou otázku. Do poradny se dostanete buď přes adresu poradna.androidmarket.cz nebo přes tlačítko v hlavním panelu, viz obrázek:

poradna

Výběr ze zajímavých dotazů, které jste v posledních dnech umístili na poradna.androidmarket.cz:

Na některé vaše otázky jsme bohužel i my s našimi zkušenostmi krátcí, a tak bych rád apeloval na naše věrné čtenáře a fanoušky, aby občas zavítali na naši android poradnu – poradna.androidmarket.cz a poradili svým kolegům se stejnou zálibou. Samozřejmě i my se budeme snažit aktivně poradnu navštěvovat a budeme se snažit vám poradit.

Výběr ze zatím nezodpovězených dotazů:

Děkujeme všem našim čtenářům, kteří se na chodu poradny podílejí. Toto fórum je od vás pro vás – čím více budete diskutovat o svých problémech a zkušenostech, tím více si pomůžete navzájem.

 • Libb

  Prosím o radu
  Dobrý den, nejde mi změnit jméno u kontaktu.Když chci na to
  kliknout tak se mi otevřou horní informace o stavu telefonu.Děkuji
  L.zelinka

  Tak jestli tohle patří mezi to nejzajímavější (není zadáno skoro nic a subjekt je typický příklad špatně zadaného subjektu), tak zbytek musí být fakt ohromně zjaímavý.

  • jjjj

   njn, musite chapat, ze se tam ptaji naprosto totalni BFU. castokrat to konci i tak, ze v dotazu je vyplnen pouze topic…