Návod: Launcher a tapety ze Sony Ericssonu Xperia Arc pro váš Android

11

Pokud vás již nudí vzhled uživatelského prostředí vašeho Androidu, můžete zkusit jeden z mnoha launcherů, které vám rychle a jednoduše změní vzhled domovské obrazovky a menu. Když k tomu navíc změníte tapetu, prostředí vašeho telefonu se změní k nepoznaní.

Vy si nyní můžete vzhled hlavní obrazovky a menu přiblížit uživatelskému prostředí chystaného Sony Ericssonu Xperia Arc.

Xperia Arc Launcher

Uživatel s přezdívkou phoezies „vytáhnul“ launcher z Xperie Arc a podělil se o něj na XDA fóru. Jeho instalace je stejně jednoduchá jako instalace jakékoliv jiné aplikace.

 1. Stáhněte apk soubor launcheru přímo z fóra (příloha prvního příspěvku). Pro zkušenější: Jiný uživatel launcher mírně poupravil a k dispozici je tak mnoho dalších upravených verzí zde.
 2. Zkopírujte si soubor z počítače do mobilu.
 3. V mobilu soubor otevřete a nainstalujte jako jakoukoliv jinou aplikaci. (Ujistěte se, že máte povolenou instalaci z neznámých zdrojů. Pokud ne, povolte ji v kategorii Aplikace.)
 4. Hotovo! (Pokud se vás po přepnutí na hlavní obrazovku telefon zeptá, jak jí má zobrazit, zvolte „Sony Ericsson – domů“ a zaškrtněte volbu jako výchozí.)
 5. Až vás launcher omrzí, můžete ho odinstalovat v Nastavení – Aplikace – Správa aplikací.

Tapety z Xperie Arc

Aby byla proměna co nejdokonalejší, nesmíme zapomenout na 24 originálních tapet přímo ze Sony Ericssonu Xperia Arc. Na XDA fórum je nahrál uživatel s přezdívkou SK_007. Tapety samozřejmě můžete stáhnout a používat i bez Launcheru.

 1. Stáhněte si RAR archiv s tapetami z XDA fóra zde (velký odkaz pod obrázkem v prvním příspěvku).
 2. Archiv rozbalte a soubory/složku si zkopírujte z počítače do telefonu.
 3. A je to!

Nakonec několik dalších screenshotů launcheru:

zdroj: forum.xda-developers.com

11 KOMENTÁŘE

 1. @pepa
  Pokud to máš v PC, musíš ten soubor kopírovat do mobilu (na paměťovou kartu). Například pomocí bluetooth nebo USB kabelu. Do jaké složky na kartě to kopíruješ je jedno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here