Jak na Androidu změnit zvuk vyzvánění hovoru pro všechny kontakty

8

Už se Vám omrzel implicitní zvuk vyzvánění androidího telefonu a chtěli byste ho zaměnit za nějaký hudební klenot? Není nic jednoduššího, stačí postupovat podle následujícího návodu.

 1. Postupujeme podle tohoto návodu.
 2. Pokud stále není nastaven požadovaný tón, tak stiskneme tlačítko domů
 3. Stiskneme tlačítko menu -> ‚Nastavení
 4. Pokračujeme na ‚Zvuk
 5. Ve ‚Vyzváněcí tón telefonu‚ vybereme požadovaný název skladby

 • Milan

  Jak dostanu hudbu ze seznamu skladeb do seznamu vyzváněvích tónů telefonu? Díky.

  • Petr Houška

   Nechápu, mohl byste to lépe specifikovat?
   V aplikaci hudba dáte nastavit jako vyzváněcí tón. Tím se daná melodie přidá do seznamu do kterého se dostanete skrze nastavení (viz. návod) a automaticky taky nastaví jako výchozí.

 • Milan

  V aplikaci Hudba otevřu Seznam skladeb1.Chci vybrat danou skladbu a další možnost pro výběr jako vyzváněcí tón nemohu zadat.Ihned se spustí pouze přehrávání dané skladby a nevím jak danou skladbu zařadit do seznamu skladeb určených jako vyzváněcí tóny. Omlouvám se, ale asi to nějak nejde, nebo to neumím. Děkuji. Milan.

  • Jitule

   Měla jsem ten samý problém. Je třeba nainstalovat nějaký přehrávač . např. double Twist, kde pak „nastavit jako vyzváněcí tón“ lze. Skladba se pak přidá do výběru vyzváněcích melodií.

 • Kamil

  Mám hudbu na kartě a když si vlastní skladbu nastavím jako vyzvánění a pak kartu vyměním, tak mám utrum, dá se nastavit tak aby se ta skladba přehrála do telefonu?

  • Petr Houška

   Záleží přímo na telefonu jestli má nějakou vnitřní uživatelskou paměť. Většina levnějších telefonů (a starších HTC) ji však nemá.

   • Kamil

    Je to Ray, paměti je dost, ale nevím jak to tam nahrát, správce souborů mi to nedovolí.