ZTE chystá další novinku, tajemné 5,7″ ZTE P945

0

Dříve jen u nás málo známá čínská společnost ZTE pracuje na vývoji nových telefonů velmi zodpovědně, nic jiného jí ani nezbývá, chce-li zůstat konkurenceschopná a nezaspat změny na trhu. Po tom, co výrobce představil model jako Nubia Z5 a začalo se spekulovat o modelu Grand S, přišel s konceptem, který nese prozatím označení ZTE P945.

Model určitě ze všeho nejdříve zaujme obrovským 5,7 palcovým displejem, který má však rozlišení jen 1280 x 720 pixelů, což při takové velikosti uhlopříčky není sice nejlepším řešením, nicméně zcela dostačujícím. Uvnitř by měl být čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Můžeme tedy předpoládat, že telefon se bude chtít prosadit mezi špičkou na trhu. Právě na počet jader slyší mnoho, nezkušených uživatelů. Osazen by měl být dokonce 8 megapixelovým fotoaparátem a přední kamerou. Operačním systémem bude Android 4.0.

Podle aktuálních informací by měl být telefon dostupný na čínském trhu začátkem druhého čtvrtletí. O rozšíření na další trhy prozatím nejsou žádné informace.

Zdroj: mobilenetunwiredview

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here