Yarvik představil své první dva smartphony s Androidem: Ingenia X1 a Ingenia Synchro

2
yarvik ingenia x1
Yarvik Ingenia X1

 

Nizozemská společnost Yarvik je známá především svými levnými tablety s Androidem. Před nedávnem však výrobce představil své první dva smartphony, které taktéž cílí na méně náročné zákazníky.

Oba modely se mohou pochlubit dualSIM funkcionalitou a velkými displeji s technologií IPS. Dražší Ingenia X1 má dokonce 5,3″ displej, ale jak tomu bývá u levných telefonů zvykem, rozlišení displeje je vzhledem k jeho velikosti velmi nízké, konkrétně pouze 540 x 960 obrazových bodů. Levnější Ingenia Synchro má displej o stejném rozlišení, ale s menší 4,3″ úhlopříčkou.

Obě novinky pohání dvoujádrový procesor typu Cortex A9  s taktem 1 GHz, kterému dělá společnost grafický čip PowerVR SGX 531, 1GB RAM a 4GB vnitřní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty. K další výbavě patří 8mpx zadní fotoaparát s autofokusem a LED bleskem, přední kamera pro videohovory, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, micro USB a operační systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Větší Ingenia X1 bude stát 199 britských liber, v přepočtu necelých 6 000 Kč. Cena menší Insignie Synchro zatím nebyla oznámena, odhadujeme ji však v přepočtu na 5 000 Kč.

yarvik ingenia synchro
Yarvik Ingenia Synchro

via ed

2 KOMENTÁŘE

  1. společnost Yarvik si ve specifikaci výroků má tendenci vymýšlet a jako vlastník Novo Compact to můžu potvrdit protože jsem porovnával to co bylo uvedené na krabici pomocí několika android aplikací na diagnostiku telefonu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here