Xiaomi vydává Redmi 2 za 168$ pro Singapur

2

redmi-2-singapore

Čínský výrobce telefonů Xiaomi v Singapuru oznámil, kdy bude k dispozici smartphone Redmi 2. První kusy budou mít zákazníci možnost koupit již 17.března ve 12 hodin na webových stránkách společnosti, ale zatím pouze v bílé barvě.

Xiaomi Redmi 2 je nástupcem Redmi 1S a to vysvětluje velmi podobné parametry. Redmi 2 bude vybaven stejným HD IPS displejem o velikosti 4,7 palců, 8MP zadním fotoaparátem s LED bleskem, 1GB RAM, 8GB pamětí a slotem na SD karty.

Nyní se dostáváme k tomu, co se v Redmi 2 liší oproti Redmi 1S. Nově bude Redmi 2 obsahovat 4jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410, baterii s kapacitou 2200mAh a 2MP přední kamerku. Dále telefon nabídne 4G LTE, podporu dual-SIM a také USB OTG.

Společnost Xiaomi vyrábí kvalitní telefony a klade si obrovské cíle, věříme tedy, že se svým smartphonem Redmi 2 uspěje. Pokud máte o tento model zájem, tak u nás ho někteří obchodníci dovážejí, tudíž si ho už delší dobu můžete v ČR zakoupit.

Zdroj: androidos.in

2 KOMENTÁŘE

  1. Původní název článku: Xiaomi releases Redmi 2 in Singapore for S$169 … Redmi 2 se dávno prodává a všichni čekají na variantu s 2 GB RAM, to jen místní redaktoři nepochopili význam „in Singapore“ v nadpisu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here