Xiaomi MI-2 se stane nejlevnějším čtyřjádrovým smartphonem [první informace]

6

Xiaomi po velkém úspěchu svého prvního smartphonu MI-1 chystá nástupce. Xiaomi MI-2 nabídne ty nejlepší hardwarové parametry za neuvěřitelně nízkou cenu.

Jak můžete vidět na uniklých fotografiích, telefon zaujme už na první pohled svým designem. K dispozici by měl být ve dvou barevných provedeních. To nejlepší se ale skrývá ve specifikacích: čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon, displej s HD rozlišením (720p) a 8mpx fotoaparát s dvojitým LED bleskem. Další informace o výbavě se dozvíme až po představení, ke kterému by mělo dojít příští měsíc.

Nesmíme však zapomenout zmínit největší trumf, kterým bude bezpochyby cena. Podle dostupných informací se Xiaomi MI-2 bude na čínském trhu prodávat za 1999 jüanů, v přepočtu jen 6 600 Kč. Novinka tak nejspíš bude nejlevnějším smartphonem nejen v Číně, ale po celém světě.

zdroj: uv

 • elldor

  Hmmm co dodat. Spousta lidí by si ho zde určitě koupila, ale do ČR se tato značka nikdy nedostane. Škoda

 • Marta

  no byl bych rad kdyby byl i v cr, urcite bych si ho koupil, ale ma se oblevit v americe tak si ho muzete objednat…

 • Wolf

  Xiaomi MI-2
  Dobrý den, pro příznivce značky Xiaomi máme dobrou zprávu. Oficiální evropská distribuce již existuje a získali jsme také smlouvu o výhradním zastoupení pro Českou republiku. Xiaomi tedy bude možné zakoupit i na českém trhu. Více o cenách, termínech dodání, servisním zázemí atd. budeme informovat v dohledné době v oficiální tiskové zprávě. Hezký den tým Booth.czRE: Převzato z http://www.svetandroida.cz/xiaomi-mi-tw … aru-201208

 • ivoš

  zdravím, rád bych věděl jestli se už dá někde objednat a jestli bude mít české menu…Diky

 • jakub

  Po novém roce budu dovážet několik kusů xiaomi mi-2 … Případní zájemci koment

 • jakubcerny65

  Zdravím,
  pro případné zájemce o zakoupení Xiaomi Mi-2, budu po novém roce dovážet několik kusů.
  Pokud má někdo zájem, tak podrobnosti bych řešil přes email: jakubcerny65@gmail.com
  Cena: cca 7000-7500Kč