Vivo Xplay 3S asi nebude patřit mezi ořezávátka

0

vivo-xplay-3s-hero2

Čínská společnost Vivo, která si postupně vydobývá pevné místo na poli výrobců mobilních telefonů, nedávno informovala o vývoji nového modelu, kterému do vínku nadělila netradičně vysoké rozlišení 2560 x 1440px, tedy 2K. Model ponese označení Xplay 3S, bude tedy nástupcem předchozího modelu, který na sebe dokázal upozornit především špičkovou výbavou, elegantním vzezřením a nízkou cenou. Společnost Vivo je ale v oblasti designu relativně úspěšná, nevzhledného cvalíka se tedy bát rozhodně nemusíme.

Podle dostupných informací by měl vedle displeje o rozlišení 2K model disponovat čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800, dále by měl podporovat sítě 4G a technologii NFC. Další informace zatím dostupné nejsou, model by měl být oficiálně představen na přelomu listopadu a prosince toho roku, můžeme tedy očekávat celkem tvrdý boj Vivo a Xiaomi, která nedávno představila vlajkový model Xiaomi Mi3.

650x400xvivo-xplay-3s-antutu.jpg.pagespeed.ic.yhOw_R5C0H

Pokud byste se báli, že kombinace výkonného procesoru s displejem vysokého rozlišení přinese pouze průměrný výkon, nejspíše vás následující snímky vyvedou z omylu. Podle neoficiálních informací totiž model Xplay 3S získal v legendárním benchmarku AnTuTu velmi dobrých 36,258 bodů! Tím by se stavil do úplné špičky dnešního trhu. Můžeme tedy jen doufat, že informace jsou správné a my se můžeme těšit na perfektní smartphone za skvělou cenu.

Zdroj: http://www.gizchina.com/2013/10/26/vivo-xplay-3s-scores-36258-antutu/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here