Videosrovnání Samsung Galaxy S II a HTC Evo 3D

4

Server pocketnow.com si pro nás na dnešek připravil zajímavé video srovnání dvou nejvýkonnějších telefonů dneška – Samsungu Galaxy S II a v Evropě zatím pouze očekávaného HTC Evo 3D. Ve videu uvidíme vše od srovnání rychlosti bootu, přes prohlížení e-mailu, hraní 3D her, až po internetové prohlížeče a výsledky z různorodých benchmarků. Nakonec nebudou chybět ani ukázková videa natočená právě těmito telefony a to jak v 720p, tak i 1080p.

Abych udělal malé shrnutí, Samsung Galaxy S II se redaktorům, a mohu-li soudit dle videa tak i mne, zdál o trochu plynulejší, rychlejší a také měl o kvalitnější videozáznam. HTC Evo 3D na druhou stranu poskytuje rozhodně zajímavý 3D displej.

 

 • LubiQus

  To ze Samsung vyhraje v Benchmarku mi bylo docela jasne, ale ze HTC uplne pohori u Flash web stranek me dostalo, nejak se to tam kousalo.
  Mel jsem HTC HD2 a porovnat vahu s SGS2 je neporovnatelne a ted dalsi tezka cihla dokonce se 170g, to je fakt hodne. HTC nema ted co nabidnout a 3D telefon si myslim situaci nijak nezvrati.
  Pekne video, nijak extra neprekvapilo, ale diky za nej 🙂
  Jedine co mohli jeste dodat je provozni teplota, protoze to mi u SGS2 dost vadi, ted pri hrani dvou hodin Gun Brosu jsem nameril 51 stupnu na baterce.

  • Niwa

   ja hraju na sgs2 mmorpg order and chaos a merim pres 55 🙂 jinac htc slo do haj*** uz davno napr sensation nema ani signal 😀 prvni sla do pryc nokia ted uz i htc jedine slusne telefony jsou zatim MUNGY 🙂 treba nas nejaka znacka prekvapi v roce2012 🙂

 • Niwa

  Naprosto jasné 🙂 jasný kral telefonů je sgs2 🙂

 • Crozz

  Jsem prekvapen jak je Samsung krasne odladenej a system beha jak na Iphonu