Verzo Kinzo znovu zlevněno, tentokráte pod hranici 5 000 korun

4

Historicky první a doposud taktéž snad úplně jediný chytrý telefon vybavený Androidem s českými kořeny, Verzo Kinzo, se tento týden dočkal dalšího zlevnění.

Verzo KinzoZ původní ceny 8 689 kč byl zlevněn o celých 45%, tedy na 4 799 korun českých. Stále jde navíc o plnohodnotné balení, které kromě telefonu obsahuje i licenci navigace Sygic (Evropa), držák to auta, kožený obal, kvalitní sluchátka a dvojici folií.

Osekaná verze bez navigace a držáku do auta se poměrně překvapivě dočkala zlevnění na stejnou částku, tedy také 4 799 korun.

Verzo Kinzo je v Čechách navrhnutý telefon s operačním systémem Android 2.2 ForYo zakrytým mohutnou grafickou nadstavbou Verzo UI. Jeho srdcem je starší jednojádrový TI OMAP 3630 taktovaný na 1GHz doplněný o 512 MB RAM a grafický čip PowerVR SGX530.

Nová cena se zatím do grafu níže neprojevila.

Graf ceny produktu VERZO Kinzo poskytuje server Heureka.cz

zdroj: mobilmania

4 KOMENTÁŘE

  1. S touto výbavou měli přijít minimálně o tři roky dříve. 
    Teď si raději připlatím dva tisíce za HTC EVO 3D kde je více než dvojnásobný výkon HW.

  2. K Verzo byc šel už jenom z toho důvodu že jsou orientovaní na zákazníka, když napíšete výrobci nějaký dotaz, tak vždy na něj odpoví, což se u takového HTC málokdy koná.

    •  Aha a maš ho?Nebo skočils na řeči o komunitě?A co ti odpoví?
      Vzorový dotaz – graficka nadstavba nad androidem přinaši vic problemů než užitku.Planujete pure android?Odpověd ano – ne.Opravdu důvod proto si to koupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here