Vertu představilo luxusní smartphone s Androidem za 190 tisíc korun

2

vertu ti 3

Vertu, světoznámý výrobce luxusních telefonů, představil svůj první kousek s Androidem. Nové Vertu Ti je ručně vyráběno v Anglii a jeho kryt byl vytvořen z těch nejexkluzivnějších materiálů, jako jsou titan a safír, které nejen dobře vypadají, ale měly by také zajistit vyšší odolnost celého smartphonu.

Výbava už tradičně nepatří ke špičce. Vertu Ti má 3,7″ displej s WVGA rozlišením, dvoujádrový procesor Snapdragon S4 běžící na frekvenci 1,7 GHz, 8mpx zadní fotoaparát s nátáčením Full HD videa, 1,3mpx přední kamerku pro videohovory, 64GB vnitřní paměť a kvalitní zvuk díky komponentům Bang & Olufsen. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou.

Vertu Ti stojí téměř astronomických 10 000 dolarů, v přepočtu asi 191 000 Kč.Zákazníci si mohou vybírat ze čtyř provedení, které se neliší jen barvou, ale také použitými materiály. V ceně je samozřejmě také prémiový servis, který vám pomůže při poruše telefonu a nová služba Vertu Key, díky které máte přístup na exkluzivní akce po celém světě.

Novinku si na vlastní oči můžete prohlédnout v luxusní prodejně Vertu Boutique, který se nachází v Pařížské ulici v Praze. A ještě jedna zajímavost na závěr. Vertu sice už nepatří Nokii, její nový vlastník EQT však nadále využívá služeb finského výrobce, který pro něj vyrábí hardwarové komponenty.

vertu ti 2

zdroj: vertu

2 KOMENTÁŘE

  1. Dle fotek se mi ani trochu nelíbí, užitná hodnota minimální. Ale o to asi nejde, pro zákazníky jde o to ukázat „já na to mám“, takže podstatné jsou loga nápisy „VERTU“. Kolik kusů tak mohou prodat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here