Unikla další fotografie HTC One Max. Podívejte se na jeho téměř 6″ palcové tělo

4

HTC One Max

Ve středu jsme vás informovali o tom, že firma HTC hromadně rozesílá pozvánku na mezinárodní tiskovou konferenci, ve které by měla oficiálně představit očekávaný tabletofon HTC One Max. Právě o něm budeme hovořit i nyní, jelikož se na internetu objevila fotografie tohoto 5,9“ tabletofonu.

Na výše uvedené fotografii vidíte tabletofon HTC One Max v celé své kráse. Svým téměř 6palcovým FULL HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 zobrazovacích bodů zaujme snad každého a nenechá ho klidným. Uvnitř jeho těla pak naleznete čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon s frekvencí 1,7 GHz a operační pamětí 2 GB. Více informací o specifikaci pak naleznete v předešlém článku.

Již příští úterý se tedy ukáže, zda společnost HTC měla skutečně v plánu oficiálně představit právě tento 5,9 palcový tabletofon HTC One Max.

Zdroj: TalkAndroid

4 KOMENTÁŘE

  1. Každý článek poslední dobou začíná: Informovali jsme vás… a pak záměrně hodíte odkaz, aby vás někdo vůbec četl… Je to moc okaté a někdy zbytečné..

    Jinak nejste schopný vypsat neofic. specifikace znovu? Zase musíte odkazovat pryč kvůli reklamám?

    • Náhodou majú celkom vysokú návštevnosť. Aj zdroje majú lepšie ale hlavne aj inakšie ako smartmania či mojandroid, tam sa píše stále to isté. Stály a jediný zdroj je len androidpolice. Tu je množstvo iných zdrojov. Mne napríklad vôbec nevadí že odkazujú na vlastné články ak sa to týka aktuálneho článku.

      • Děkujeme. Jsme rádi za každý pozitivní ohlas. Budeme se i nadále maximálně snažit, aby se nejen Vám naše tvorba líbila.

    • Odkazování na jiné články má svůj význam. Ne každý návštěvník předešlé zaregistroval, proto mu některé informace v nových článcích neposkytnou patřičnou informační hodnotu, když nezná dřívější podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here