Spekulace: Unikly rozměry obra HTC T6?

2

htc-logo

HTC s ukrýváním vzhledu nebo dokonce specifikacemi chystaných zařízení má velké problémy. Prakticky u každého jejich zařízení známe vše ještě než se oficiálně představí. I možná proto při představování HTC One si na nic společnost nehrála . Telefon totiž měli pořadatelé u vstupu na konferenci v Londýně, kde se vlajková loď představovala.

Podobné to začíná být s jeho větším bratříčkem HTC One Max, na který je směřována stále větší a větší pozornost.  Uniklá fotografie plánu s rozměry ukazuje veškerá čísla, která nám chybí ke kompletnímu designu, protože již víme, že se designově bude velmi, ne-li zcela podobat HTC One.

HTC T6 by měl být tedy o 3 cm vyšší a o 1 mm tlustší. Konkrétně tedy 140,4 mm a 9,4 mm. Na obrázku můžeme vidět stejné reproduktory Boom Sound, které budou opět na čele telefonu. Další uniklé specifikace hovoří o velikosti displeje 5,9 palce s rozlišením 1080 x 1920 a procesorem Snapdragon 800 taktovaný na 2,3Ghz. Fotoaparát by měl opět použít technologii UltraPixel. Baterie bude dosahovat pěkných 3300mAh a použit bude Android 5.0 nebo Key Lime Pie.

Na závěr bych chtěl upozornit, že se jedná pouze o spekulace a plán s rozměry nemusí být pravý. Je tedy potřeba brát uniklá čísla s rezervou. Pokud by se ale například potvrdila velikost displeje a to i u chystané Xperie Togari, která dosahuje 6,44 palce, který telefon byste si raději vybrali? 5,9 nebo 6.44 palce?

Osobně mne překvapuje, že je tlačítko zap./vyp. umístěno na druhé straně než u HTC One a je tedy prohozen s 3,5 mm jackem.

1max

 

Zdroj: phonearena

  • Guest

    hm, není to velikostně divné? 140 mm u 5,9 palce a zachování spodního širokého místa ? divné. Osobně si myslím, že velikost displeje je jen 5,0.

  • Zdenda Delfínů

    výška 140 mm a 5,9 palce je přinejmenším divné……..při zachování neproduktivních míst dole. normální One má 137,4 mm při 4,7 palce. To by Max musel být podstatně širší (místo 68 mm tak na 98mm ? Jenže píšete o 3 cm vyšší, než by měl být 167,4 a nikoli těch 140,4…………………………