Spekulace: Luxusnější verze Galaxy S5 bude představena za dva měsíce

1
Samsung Galaxy S5 black white
Zklamal vás Samsung Galaxy S5 svým designem či výbavou? Počkejte pár měsíců na prémiovou variantu

Na začátku tohoto týdne  představený Samsung Galaxy S5 nakonec nemá kovové tělo ani displej s Quad HD rozlišením, jak uváděly některé spekulace. Není však všem dnům konec, za pár měsíců bychom se totiž údajně měli dočkat luxusnější varianty vlajkové lodi korejského výrobce. Naznačuje to dvojice příspěvků na Twitteru, přičemž jeden z nich pochází od známého ruského novináře Eldara Murtazina.

Prémiová verze Galaxy S5 by se měla lišit zpracováním i výbavou. Mnohými kritzovaný plast by měl být nahrazen kovem a uvnitř zařízení bude nejspíš tepat blíže nespecifikovaný procesor Exynos. Zlepšení se údajně dočká také displej, který nebude mít rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD), ale dokonce 2560 x 1440 pixelů, označované jako 4K nebo Ultra HD.

K už méně jistým prvkům výbavy by měl patřit fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. K představení vylepšeného Samsungu Galaxy S5 prý dojde zhruba za dva měsíce, tedy někdy během dubna či května. Tou dobou už bude na trhu běžná verze SGS5, ale nejspíš i konkurence v podání Sony Xperie Z2 a nového HTC One.

zdroj: Phone Arena

1 komentář

  1. Už aby to bylo,,, S5 moc nezabodovala, tak to snad zachrání S5-lux, jinak můžou jít do kopru… GO SAMSUNG GO…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here