Spekulace: HTC One Max bude představeno v září

0

HTC One Mini Max

Už letos v září bychom se měli dočkat minimálně dvou nových špičkově vybavených tabletofonů. Své zbraně totiž kromě Samsungu, který údajně představí Galaxy Note 3, nejspíš vytasí také HTC. Taiwanský výrobce by měl představit novou verzi své vlajkové lodi HTC One s přídomkem Max, která prý povyroste nejen velikostně, ale také svou výbavou.

HTC One Max by mělo mít 6″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 běžící na frekvenci až 2,3 GHz, 2GB RAM, 32GB nebo 64GB interní paměť a baterii o kapacitě 3 200 mAh.

Nebudou samozřejmě chybět ani vychytávky známé z běžného HTC One, jako například hliníkové tělo, ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologiemi BoomSound a Beats Audio, infraport nebo Android Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 5.

K představení smartphonu by mohlo dojít už na začátku září, kdy se v Berlíně koná veletrh IFA 2013. Právě před konáním tohoto veletrhu, konkrétně 5. září, má tiskovou konferenci naplánovanou Samsung. Předpokládáme tedy, že k odhalení HTC One Max dojde zhruba ve stejný den. Možná ještě dříve se dočkáme představení zmenšené varianty s názvem HTC One Mini.

zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here