Nexus-5-leak-KitKat-unveiling-video-high-res-640x370

Společnost Google měla včera opravdu napilno. Kromě oznámení, že vývojáři pracují na nové verzi systému, která ponese jméno KitKat, bylo také oznámeno, že systém překonal milník 1 miliardy aktivací zařízení.

K nově připravované verzi systému bylo také vydáno na YouTube video, které ovšem po velice krátké chvíli zmizelo. Portál The Verge ovšem video uložil na svůj server, čímž se na něj můžeme podívat i v této době. A o co že se vlastně jedná zajímavého?

Ve videu totiž kromě „nudného“ představení sochy, která se staví před vývojové centrum tohoto systému, můžeme také postřehnout v určité chvíli i člověka, který v ruce drží zařízení podobné Nexusu 7. Problém je, že toto zařízení je menší, než je samostatný tablet. Může se tedy jednat o nový a zatím nepředstavený Nexus 5, který je velmi očekáván.

LG-made-Nexus-5-leaked-watermarked-640x406

Z videa je patrné také logo výrobce, které je sice neostré, ale lze bezproblémově přečíst. Dle všeho vše nasvědčuje tomu, že nový mobilní telefon Nexus 5 bude vyrábět společnost LG, která vyráběla i jeho předchůdce.

Nexus-5-extreme-closeup

Původní video, které bylo staženo ze serveru YouTube, můžete zhlédnout ZDE

 

Zdroj: Phandroid

Tags

 
  • Martin

    Oproti nexusu 4 to vypadá hrozně velice :-( Snad to nebude více než LG G2, tedy 5,2 palce..

  • davidlorincz

    Google nevypouští nic omylem :-)