Sony Xperia Z dokáže pořídit tisíc fotografií za 68 sekund [video]

0

xperia z burst mode

Sony Xperia Z nás už dokázala překvapit nejrůznějšími zajímavostmi, které většina smartphonů konkurence může jen tiše závidět. I po vysoké odolnosti, Full HD displeji a skvělém designu má nová vlajková loď japonského výrobce další trumfy v rukávu. Nedávno se na internetu objevilo video, které ukazuje schopnosti sekvenčního snímání Xperie Z.

Takzvaný „burst mode“ umožňuje podle výrobce pořídit neomezený počet fotografií velmi rychle za sebou. V praxi samozřejmě existuje určité omezení, které však běžnému využívání této funkce nijak nebrání. Provedený test ukazuje, že Sony Xperia Z zvládne pořídit 999 fotografií za 68 sekund. Při sekvenčním focení je sice kvalita snímků snížena ze 13 na 9 megapixelů, i toto rozlišení však bohatě dostačuje.

A jaké může být využití této funkce v praxi? Sekvenčním snímáním můžete pořídit velké množství fotografií důležité situace, ze kterých později vyberete nejlepší momentku. V případě Xperie Z se nabízí také možnost vytvoření krátkého filmu složeného právě ze sekvenčních fotografií.

via xb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here