Sony Xperia V se začala prodávat v ČR

2

sony xperia v

Na pulty českých obchodů tento týden konečně oficiálně dorazil dlouho očekávaný telefon Sony Xperia V. Novinka je zatím k dispozici v černé barvě, později by se mohla objevit také bílá verze. Smartphone se v našich internetových obchodech prodává za cenu kolem 13 500 Kč.

Ve výbavě Sony Xperia V najdeme 4,3″ displej s rozlišením 1280×720 pixelů a technologií Bravia Engine 2. Pod pokličkou se ukrývá dvoujádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 13megapixelový fotoaparát se snímacím čipem Exmor R a nahráváním 1080p videa, NFC, LTE a MHL konektor. Obrovskou výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a prachu. Operačním systémem už je novější Android 4.1 Jelly Bean, čeští zákazníci si tedy už nemusí dělat starosti s nedávno vydanou aktualizací.

Sony Xperia V byla představena už na konci srpna loňského roku, na pulty českých obchodů se tedy smartphone dostal skoro po půl roce, cena však navzdory tomu zůstala téměř stejná. Srovnatelně vybavené telefony se dají sehnat až o několik tisíc levněji, uvidíme tedy, jaký bude o Xperii V zájem.

sony xperia v water

via heureka

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here