Sony Xperia Tipo – malý smartphone s Androidem 4.0 ICS v klasické i dualSIM verzi

0

Sony představilo malý a levný smartphone Xperia Tipo, který bude nabízen v klasické a dual-SIM verzi.

Svou výbavou je novinka určena spíše méně náročným zákazníkům. V pohledném těle s rozměry 103 x 57 x 13 mm a hmotností 99 g se nachází jednojádrový procesor Qualcomm MSM7225AA taktovaný na 800 MHz, 2,9GB interní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty, 3,2mpx fotoaparát, microUSB port, HSPA a 1500 mAh baterie. 3,2″ TFT displej má HVGA rozlišení (320 x 480 pixelů) a je chráněný minerálním sklem odolným proti poškrabání. Dle očekávání je telefon vybaven také microUSB portem, 3,5mm jackem pro přípojení sluchátek, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádiem s RDS. Operačním systémem je nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

  

Jak už jsme zmínili na začátku článku, bude Sony Xperia Tipo nabízena také ve verzi s dvěma sloty na SIM karty, která bude mít název Xperia Tipo Dual. První dual-SIM japonského výrobce ale bohužel nenabídne možnost používat obě SIM karty najednou a bude mezi nimi tedy nutné přepínat v nastavení telefonu. Ostatními parametry se Xperia Tipo Dual neliší od běžné verze smartphonu.

Sony Xperia Tipo se začne prodávat ve třetím čtvrtletí letošního roku v černém, bílém, červeném a modrém provedení. Cena telefonu zatím nebyla oznámena.

http://www.youtube.com/watch?v=upB0QeWVFPo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here